Ulusal Ajanstan Corona Virüsü ve Erasmus ile İlgili Önemli Duyuru

Gündem
0
612
erasmus corona duyuru

CORONA (Covid19) Virüsü hakkında Erasmus + ve ESC Programları kapsamında planlı hareketlilikleri bulunan yararlanıcılarımız için Ulusal Ajans tarafından bir duyuru yayınlanmıştır:

Aralık ayında Çin’de görülen ve Avrupa’ya da sıçramış olan Corona (Covid-19) Virüsü ve Erasmus programından yararlanan öğrencilerimizle ile ilgili olarak;

Türkiye Ulusal Ajansı; yararlanıcılarımızın Erasmus+ ve ESC Programları kapsamında virüsten etkilenen bölgelere yapacakları hareketliliklerine ilişkin programlarını, iptal veya erteleme yönünde yeniden gözden geçirmelerini önemle tavsiye etmektedir.

Virüsten etkilenen bölgelere ve bu bölgelerden ülkemize yapılacak hareketliliklerin iptal edilmesi, ertelenmesi veya farklı bir yerde gerçekleştirilmesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından “mücbir sebep” kabul edilecektir. Bu kapsamda, hareketliliklerinde değişiklik yapmak veya iptal etmek isteyen yararlanıcılarımızın Ajansımız proje uzmanları ile iletişime geçmesi önem arz etmektedir.

Yararlanıcılarımızın ihtiyaç hissettikleri anda bulundukları bölgeden sorumlu Türkiye Cumhuriyeti Başkonsoloslukları ile irtibata geçebileceklerini hatırlatırız:

Başkonsolosluklarımızın irtibat bilgilerine internet adresinden erişilebilmektedir.

Soru cevap bölümüne de bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tags: , ,

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

En Çok Okunan Yazılar
Menü