Ulusal Ajanstan Corona Virüsü ve Erasmus ile İlgili Önemli Duyuru

· 1 dakika okuma süresi
Ulusal Ajanstan Corona Virüsü ve Erasmus ile İlgili Önemli Duyuru

CORONA (Covid19) Virüsü hakkında Erasmus + ve ESC Programları kapsamında planlı hareketlilikleri bulunan yararlanıcılarımız için Ulusal Ajans tarafından bir duyuru yayınlanmıştır:

Aralık ayında Çin’de görülen ve Avrupa’ya da sıçramış olan Corona (Covid-19) Virüsü ve Erasmus programından yararlanan öğrencilerimizle ile ilgili olarak;

Türkiye Ulusal Ajansı; yararlanıcılarımızın Erasmus+ ve ESC Programları kapsamında virüsten etkilenen bölgelere yapacakları hareketliliklerine ilişkin programlarını, iptal veya erteleme yönünde yeniden gözden geçirmelerini önemle tavsiye etmektedir.

Virüsten etkilenen bölgelere ve bu bölgelerden ülkemize yapılacak hareketliliklerin iptal edilmesi, ertelenmesi veya farklı bir yerde gerçekleştirilmesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından “mücbir sebep” kabul edilecektir. Bu kapsamda, hareketliliklerinde değişiklik yapmak veya iptal etmek isteyen yararlanıcılarımızın Ajansımız proje uzmanları ile iletişime geçmesi önem arz etmektedir.

Yararlanıcılarımızın ihtiyaç hissettikleri anda bulundukları bölgeden sorumlu Türkiye Cumhuriyeti Başkonsoloslukları ile irtibata geçebileceklerini hatırlatırız:

Başkonsolosluklarımızın irtibat bilgilerine internet adresinden erişilebilmektedir.

Soru cevap bölümüne de bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Related Articles

Benim Erasmus Hikayem
· 15 dakika okuma süresi
Erasmus Hibeleri Kesildi!
· 3 dakika okuma süresi
Almanya'dan Türkiye'ye Pasaport Kararı
· 1 dakika okuma süresi
Yurt dışı Uçuşlar Başlıyor
· 2 dakika okuma süresi