Ücretsiz İngilizce Öğrenmek

Ücretsiz İngilizce Öğrenmek

Merhaba! İnternette ücretsiz ingilizce öğrenmekİngilizceni Ücretsiz Geliştir! çok fazla açık kaynak mevcut. Bu çok fazla çeşidin arasında hangi doğru tercihleri yapacağına karar veremiyorsan doğru yerdesin. Birbirinden başarılı alanında tecrübeli kişilerin YouTube kanalını senin için derledim. Şimdiden iyi okumalar ve iyi seyirler!

Ücretsiz ingilizce öğrenmek ister miydin?

Bunun cevabının ‘evet’ olduğunu düşünerek yazıma başlıyorum…

Eminim ki insanlar öğrenmek istedikleri şeyleri ilk olarak Google’da aramaya başlayınca dünya çok daha aydınlık bir yer olacak. Elbette başkalarının tecrübelerinden faydalanmak için sorular sormalıyız ancak başkasının yolundan çok, kendi yolunuzdan gitmek istiyorsanız bir şeyleri kendi başınıza yapmalısınız. Bu yazıyı okuyorsan bunun için ilk adımı atmışsın demektir. Evet ben inanıyorum yabancı dilini kendi başına da geliştirebileceğine!

Laf kalabalığından hemen sonra size dilinizi geliştirebilmeniz için sunabileceğim birkaç faydalı içerikten bahsedeyim.

Mesut Koyuncu‘nun  YouTube kanalına bir bakmanızı tavsiye ederim. Dil konusunda takviye almak için yeterli seviyede eğitim veren bir YouTube kanalı. YDS-YÖKDİL metin dersleri ve gramere yönelik video dersleri bulunuyor.

Mesut Koyuncu’nun Videoları Burada!

İngilizce Temelin yok mu? O zaman sana bu YouTube kanalını şiddetle tavsiye ediyorum. Alt yapın zayıf ise bir yerden başlamak gerek, işte tam sırası! Haluk Tatar’ın YouTube kanalına bir göz atmalısın.

Sıfırdan İngilizce Videoları Burada!

Belki daha önce de karşına çıkmıştır ‘Benim Hocam‘. İşinde başarılı insanların videolar çektiği bu kanala da bakabilirsin. YDS-YÖKDİL’e yönelik videolar bulunuyor.

Benim Hocam İngilizce Eğitim Serisi Burada!

İngilizcem tamam ama telaffuzumu bir türlü halledemiyorum diyorsan da bu YouTube kanalı senin için hazırlanmış demektir!

Telaffuzunu Geliştirmek için Buraya Tıkla!

Seviye seviye ayırdığı videoları ile benim vazgeçilmezim olan kanal ise Özkan Çelen‘indir. Bütün Erasmus sınavlarıma girmeden önce videolarını izleyerek İngilizce çalıştığım videoları sana önerebilirim. (Girdiğim sınavların hepsini geçtim, sadece bu videoları izledim.)

Mutlaka bakmalısın diyebileceğim bir kanal!

Özkan Çelen’in YouTube Kanalına Git!

 

Bu seferlik önerilerim bu kadar.  Bu yazımda sizlere ücretsiz ingilizce öğrenmek Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle!