Almanya Kolay ve Ücretsiz Banka Hesabı Açmak 2022

· 1 dakika okuma süresi
Almanya Kolay ve Ücretsiz Banka Hesabı Açmak 2022

Bu yazımızda sizlere Almanya'da açabileceğiniz en kolay ve ücretsiz olan banka kartından bahsedeceğim.

Almanya'ya geldiğinizde Türkiye'den farklı olarak bir banka sistemiyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle ülkemizde neredeyse çoğu banka hesap işletim ücreti tahsil etmezken bu durum Almanya'da maalesef henüz aşılmış değil. Ancak son yıllarda alternatif bankalar ön plana çıkmaya başladı. Bunlardan birisi olan Vivid kullanıcılarına ücretsiz banka hizmetinin yanında düzenli kullanımda premium metal kart ve alışverişlerinizde cashback(para iadesi) imkanı sunuyor. Bu kartınızı Türkiye dahil uluslararası ödemeler ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm ATM'lerden aylık 200€'a kadar ücretsiz çekim yapabiliyorsunuz. Bunun yanında yatırımla ilgileniyorsanız kripto ve çeşitli şirketlere yatırımlarınızı da banka hesabınızdan yapabilirsiniz.  

Aşağıdaki bağlantı ile kayıt olduğunuzda yukarıda saydığımız tüm özellikleri kullanmaya ücretsiz olarak başlayabilirsiniz:

Vivid Kayıt Ol

Bunun yanı sıra Vivid'in asıl özelliklerinden birisi ise cashbackleri. Bu referans linkiyle kayıt olduğunuzda aynı zamanda size süper anlaşmalardan faydalanma hakkı veriyor. (Bunlar zamansal olarak değişiyor, şu sıralar olan bazıları şu şekilde: Netflix 10%, Spotify 10%, Youtube 10% Flixbus 7%, Lieferando 4%, Kaufland 7%, Apple 9%,Udemy 20%). Bunun yanı sıra birçok markada sürekli devam ediyor.

Bu yazımızı güncellemeye devam edeceğiz. Bir sorunuz olduğunda aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanarak bizlere soru sorabilirsiniz.